Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sākuma Nosaukums

Pop Up Magazine

Sākuma Nosaukums Projekts bija ceļojums, lai abstrakti un plūstoši izpētītu Escape jautājumus (tēma 2019. gadam), parādot izmaiņas, jaunas lietas un sekas. Visi vizuālie attēli ir tīri un ērti skatāmi, kas kontrastē ar nepatīkamo realitāti, kas rodas no bēgšanas akta. Dizains pastāvīgi mainās, un animācijas morfējošās formas attēlo atkārtotas adaptācijas darbību, ko izraisa kaut kāda veida situācija. Bēgšanai ir dažādas nozīmes, interpretācijas, un viedoklis atšķiras no rotaļīgas līdz nopietnai.

Projekta nosaukums : Pop Up Magazine, Dizaineru vārds : Rafael de Araujo, Klienta vārds : Pop Up Magazine.

Pop Up Magazine Sākuma Nosaukums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.