Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Instalācijas Dizains

Kasane no Irome - Piling up Colors

Mākslas Instalācijas Dizains Japāņu dejas instalācijas dizains. Japāņi jau no seniem laikiem ir uzkrāsojuši krāsas, lai izteiktu svētas lietas. Arī papīru salikšana ar kvadrātveida siluetiem ir izmantota kā lieta, kas atspoguļo svēto dziļumu. Nakamura Kazunobu projektēja telpu, kas maina atmosfēru, mainoties uz dažādām krāsām ar tādu kvadrātu, kas "uzkrīt" kā motīvs. Paneļi, kas lido gaisā un koncentrējas uz dejotājiem, pārklāj debesis virs skatuves telpas un attēlo gaismas izskatu, kas iet caur telpu, ko nevar redzēt bez paneļiem.

Projekta nosaukums : Kasane no Irome - Piling up Colors, Dizaineru vārds : Nakamura Kazunobu, Klienta vārds : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Kasane no Irome - Piling up Colors Mākslas Instalācijas Dizains

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.