Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaķu Mēbeļu Modulis

Polkota

Kaķu Mēbeļu Modulis Ja jums ir kaķis, tad, izvēloties viņai māju, iespējams, ir bijušas vismaz divas no šīm trim problēmām: estētikas, ilgtspējības un komforta trūkums. Bet šis kulonu modulis atrisina šīs problēmas, apvienojot trīs faktorus: 1) Minimālisma dizains: formas vienkāršība un krāsu dizaina mainīgums; 2) Videi draudzīgs: koksnes atkritumi (zāģu skaidas, skaidas) ir nekaitīgi kaķa un viņas īpašnieka veselībai; 3) Universālums: moduļi ir apvienoti viens ar otru, ļaujot izveidot atsevišķu kaķu dzīvokli savas mājas iekšpusē.

Projekta nosaukums : Polkota, Dizaineru vārds : Nadezhda Kiseleva, Klienta vārds : Nadezhda Kiseleva.

Polkota Kaķu Mēbeļu Modulis

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.