Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Komplekts

LOTUS

Vannas Istabas Komplekts Pārdomas par lotosa ziedu vannas istabām… Lotosa vannas istaba ir īstenota, iedvesmu gūstot no lotosa ziedu lapu formas Zhou Dunyi, kurš māca Konfūcija filozofiju, sacīja: "Man patīk lotosa zieds, jo tas aug dubļos un nekad netīra". viņa diskurss. Lotosa lapas ir netīrumu atgrūdošas, kā norādīts šeit. Sērijas ražošanā tika imitēta lotosa ziedu lapu struktūra

Projekta nosaukums : LOTUS, Dizaineru vārds : Bien Seramik Design Team, Klienta vārds : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

LOTUS Vannas Istabas Komplekts

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.