Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iepakojuma Jēdziens

Faberlic Supplements

Iepakojuma Jēdziens Mūsdienu pasaulē cilvēki pastāvīgi ir pakļauti ārēju negatīvu faktoru agresīvai iedarbībai. Slikta ekoloģija, aizņemts dzīves ritms megapolīzēs vai stresos palielina slodzi uz ķermeni. Lai normalizētu un uzlabotu ķermeņa funkcionālo stāvokli, tiek izmantoti papildinājumi. Šī projekta galvenā metafora ir kļuvusi par cilvēka labklājības uzlabošanas shēmu, izmantojot papildinājumus. Arī galvenais grafiskais elements atkārto burta F formu - pirmo burtu zīmola nosaukumā.

Projekta nosaukums : Faberlic Supplements, Dizaineru vārds : Dmitry Kultygin, Klienta vārds : Dmitry Kultygin.

Faberlic Supplements Iepakojuma Jēdziens

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.