Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslīgā Topogrāfija

Artificial Topography

Mākslīgā Topogrāfija Lielas mēbeles kā ala Šis ir godalgotais projekts, kas ieguva Lielo mākslas balvu konteineru starptautiskajā konkursā. Mana ideja ir iztukšot tilpumu konteinera iekšpusē, lai izveidotu amorfu telpu kā ala. Tas ir izgatavots tikai no plastmasas materiāla. Apmēram 1000 mīksta plastmasas loksnes 10 mm biezumā tika sagrieztas kontūrlīnijas formā un tika laminētas kā slānis. Tā ir ne tikai māksla, bet arī lielas mēbeles. Tā kā visas porcijas ir mīkstas kā dīvāns, un cilvēks, kurš ieiet šajā telpā, var atpūsties, atrodot vietu, kas piemērota sava ķermeņa formai.

Projekta nosaukums : Artificial Topography, Dizaineru vārds : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, Klienta vārds : .

Artificial Topography Mākslīgā Topogrāfija

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.