Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Komerciālais Interjera Dizains

KitKat

Komerciālais Interjera Dizains Pārstāvējiet koncepciju un vispārējo zīmolu novatoriskā veidā, izmantojot veikala dizainu, īpaši Kanādas tirgum un Yorkdale klientam. Izmantojot iepriekšējās uznirstošās informācijas un starptautisko vietu pieredzi, lai ieviestu jauninājumus un pārdomātu visu pieredzi. Izveidojiet īpaši funkcionālu veikalu, kas derētu ļoti intensīvas satiksmes un sarežģītas vietas apstākļos.

Projekta nosaukums : KitKat, Dizaineru vārds : Unique Store Fixtures, Klienta vārds : Unique Store Fixtures.

KitKat Komerciālais Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.