Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Koplietošanas Telpas

Highpark Suites

Interjera Koplietošanas Telpas Highpark Suites koplietošanas telpas pēta pilsētas Gen-Y dzīvesveida netraucētu integrāciju ar zaļu dzīves veidu, biznesu, atpūtu un sabiedrību. Sākot ar wow faktoru vestibiliem līdz skulpturāliem debesu laukumiem, konferenču zālēm un bailīgām sanāksmju telpām, šīs labierīcības ir paredzētas iedzīvotājiem, lai tās izmantotu kā savas mājas paplašināšanu. Iedvesmojoties no netraucētas dzīves telpās ārpus telpām, elastības, interaktīviem mirkļiem un pilsētvides krāsu un faktūru paletes, MIL Design izvirzīja robežas, lai izveidotu unikālu, ilgtspējīgu un holistisku kopienu, kurā katrā telpā ņem vērā iedzīvotājus un tropisko vidi.

Projekta nosaukums : Highpark Suites , Dizaineru vārds : MIL Design & Construction, Klienta vārds : MIL Design.

Highpark Suites  Interjera Koplietošanas Telpas

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.