Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uguns Gatavošanas Komplekts

Firo

Uguns Gatavošanas Komplekts FIRO ir daudzfunkcionāls un pārnēsājams 5 kg gatavošanas komplekts katrai atklātajai ugunij. Cepeškrāsnī ir 4 katli, kas pievienoti atvilktņu sliedes konstrukcijai ar grozāmu balstu pārtikas līmeņa uzturēšanai. Tādējādi FIRO var viegli un droši izmantot kā atvilktni, neizlejot ēdienu, kamēr krāsns atrodas pusceļā ugunī. Podi tiek izmantoti ēdiena gatavošanai un ēšanas nolūkiem, un tos apstrādā ar galda piederumu instrumentu, kas sastiprinās katrā podi pusē, lai tos karstā laikā nēsātu temperatūras izolācijas kabatās. Tajā ietilpst arī sega, kas ir arī soma, kurā atrodas viss noderīgais aprīkojums.

Projekta nosaukums : Firo, Dizaineru vārds : Andrea Sosinski, Klienta vārds : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo Uguns Gatavošanas Komplekts

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.