Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kapsula

Wildcook

Kapsula Wild Cook kapsula ir kapsula ar dažādām dabīgām sastāvdaļām, un tā ir paredzēta, lai kūpinātu ēdienu un radītu dažādas garšas un smaržas. Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka vienīgais veids, kā padarīt kūpinātu ēdienu, ir dažādu veidu koksnes sadedzināšana, bet patiesība ir tāda, ka jūs varat padarīt savu ēdienu kūpinātu ar daudz materiālu un radīt pilnīgi jaunu garšu un aromātu. Dizaineri saprata garšas atšķirības visā pasaulē, un tieši tāpēc šis dizains ir pilnīgi elastīgs, runājot par lietojamību dažādos reģionos. Šīs kapsulas ir jauktas un atsevišķas sastāvdaļas.

Projekta nosaukums : Wildcook, Dizaineru vārds : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Klienta vārds : Creator studio.

Wildcook Kapsula

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.