Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Māja

Santos

Māja Izmantojot koksni kā galveno konstruktīvo elementu, māja divos līmeņos pārbīdās sekcijā, izveidojot stiklotu jumtu, lai tas integrētos kontekstā un ļautu iekļūt dabiskajam apgaismojumam. Divkāršā augstuma telpa atspoguļo šīs attiecības starp pirmo stāvu, augšējo stāvu un ainavu. Metāla jumts virs virsgaismas lido, pasargājot to no rietumu saules iedarbības un formāli atjaunojot tilpumu, ierāmē dabiskās vides redzējumu. Programma ir skaidri formulēta, izvietojot sabiedriskos lietojumus pirmajā stāvā un privātus lietojumus augšējā stāvā.

Projekta nosaukums : Santos, Dizaineru vārds : Fernando Abelleyro, Klienta vārds : Fernando Abelleyro, architect.

Santos Māja

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.