Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mēbeles Plus Ventilators

Brise Table

Mēbeles Plus Ventilators Brise Table ir veidots ar atbildības sajūtu par klimata izmaiņām un vēlmi izmantot ventilatorus, nevis gaisa kondicionētājus. Tā vietā, lai pūtītu stipru vēju, tā koncentrējas uz vēsuma sajūtu, cirkulējot gaisā pat pēc gaisa kondicioniera izslēgšanas. Izmantojot Brise Table, lietotāji var nedaudz piepūsties un vienlaikus izmantot kā sānu galdiņu. Turklāt tas labi caurvij apkārtējo vidi un padara telpu skaistāku.

Projekta nosaukums : Brise Table, Dizaineru vārds : WONHO LEE, Klienta vārds : Wonho Lee.

Brise Table Mēbeles Plus Ventilators

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.