Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Kolekcija

CATINO

Vannas Istabas Kolekcija KATINO ir dzimusi no vēlmes piešķirt domai formu. Šis krājums ikdienā atsauc atmiņā dzeju, izmantojot vienkāršus elementus, kas mūsdienīgi pārinterpretē mūsu iztēles esošos arhetipus. Tas ierosina atgriezties siltuma un cietsirdības vidē, izmantojot dabiskos kokus, kas izgatavoti no cieta un salikti, lai paliktu mūžīgi.

Projekta nosaukums : CATINO, Dizaineru vārds : Emanuele Pangrazi, Klienta vārds : Disegno Ceramica.

CATINO Vannas Istabas Kolekcija

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.