Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pilsētas Elektriskais Trikers

Lecomotion

Pilsētas Elektriskais Trikers Videi draudzīgs un inovatīvs LECOMOTION E-trike ir trīsritenis ar elektrisko palīglīdzekli, kuru iedvesmojuši ligzdoti iepirkšanās ratiņi. LECOMOTION E-trikes ir izstrādāti darbam kā pilsētas velosipēdu dalīšanas sistēmas sastāvdaļa. Paredzēts arī ligzdot viens otram kompaktas glabāšanas līnijā un atvieglot daudzu savākšanu un pārvietošanu vienlaikus, izmantojot šūpojošās aizmugurējās durvis un noņemamu kloķa komplektu. Tiek sniegta pedāļu palīdzība. Jūs to varat izmantot kā parastu velosipēdu ar vai bez atbalsta akumulatora. Krava ļāva pārvadāt arī 2 bērnus vai vienu pieaugušo.

Projekta nosaukums : Lecomotion, Dizaineru vārds : Natacha Lesty, Klienta vārds : Lesty design.

Lecomotion Pilsētas Elektriskais Trikers

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.