Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

la SINFONIA de los ARBOLES

Galds Galds la SINFONIA de los ARBOLES ir dzejas meklējumi dizainā... Mežs no zemes ir kā kolonnas, kas izgaist debesīs. Mēs nevaram tos redzēt no augšas; mežs no putna lidojuma atgādina gludu paklāju. Vertikālisms kļūst par horizontāli un joprojām paliek vienots savā dualitātē. Tāpat galds la SINFONIA de los ARBOLES atgādina koku zarus, kas veido stabilu pamatu smalkai darba virsmai, kas izaicina gravitācijas spēku. Tikai šur tur saules stari pazib koku zaros.

Projekta nosaukums : la SINFONIA de los ARBOLES, Dizaineru vārds : Dagmara Oliwa, Klienta vārds : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES Galds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.