Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izkārnījumos

Ane

Izkārnījumos Ane izkārnījumos ir masīvkoka kokmateriālu līstes, kas izskatās harmoniski, tomēr neatkarīgi no kokmateriālu kājām, virs tērauda rāmja. Dizaineris apgalvo, ka sēdeklis, kas rokām darināts no sertificētiem videi draudzīgiem kokmateriāliem, tiek veidots, unikāli izmantojot vairākus vienas formas koka gabalus, kas novietoti un sagriezti dinamiskā veidā. Sēžot uz izkārnījumiem, neliels leņķa pieaugums pret aizmuguri un nolaišanās leņķi sānos tiek pabeigti tādā veidā, kas nodrošina dabisku, ērtu sēdēšanas stāvokli. Ane izkārnījumiem ir tikai pareizā sarežģītības pakāpe, lai izveidotu elegantu apdari.

Projekta nosaukums : Ane, Dizaineru vārds : Troy Backhouse, Klienta vārds : troy backhouse.

Ane Izkārnījumos

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.