Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kulons

Eternal Union

Kulons Profesionālās vēsturnieces Olgas Jatskaeres mūžīgā savienība, kas nolēma sākt jaunu rotaslietas dizainera karjeru, izskatās vienkārša, bet pilna jēgas. Daži tajā atradīs ķeltu rotaslietu pieskārienu vai pat Herakles mezglu. Gabals attēlo vienu bezgalīgu formu, kas izskatās kā divas savstarpēji savienotas formas. Šis efekts tiek radīts, izmantojot režģim līdzīgas līnijas, kas ir iegravētas pa gabalu. Citiem vārdiem sakot, abi ir savstarpēji saistīti kā viens, un viens ir abu savienojums.

Projekta nosaukums : Eternal Union, Dizaineru vārds : Olga Yatskaer, Klienta vārds : Olga Yatskaer.

Eternal Union Kulons

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.