Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mākslas Instalācijas Dizains

Hand down the Tale of the HEIKE

Mākslas Instalācijas Dizains Trīsdimensiju skatuves dizains, izmantojot visu skatuves telpu. Mēs vēlamies meklēt jaunu japāņu deju, un tas ir scenogrāfijas dizains, kura mērķis bija ideāla mūsdienu japāņu dejas forma. Atšķirībā no tradicionālās japāņu dejas divdimensiju skatuves mākslas, trīsdimensiju dizains, kas izmanto visas skatuves telpas priekšrocības.

Projekta nosaukums : Hand down the Tale of the HEIKE, Dizaineru vārds : Nakamura Kazunobu, Klienta vārds : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Hand down the Tale of the HEIKE Mākslas Instalācijas Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.