Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tirdzniecības Birojs

The Curtain

Tirdzniecības Birojs Šī projekta dizainam ir unikāla pieeja metāla sietu izmantošanai kā risinājumu praktiskiem un estētiskiem mērķiem. Caurspīdīgais metāla siets rada aizkara slāni, kas var aizmiglot robežu starp iekštelpu un āra telpu - pelēko telpu. Caurspīdīgā aizkara radītais telpas dziļums rada bagātīgu telpiskās kvalitātes līmeni. Pulēta nerūsējošā tērauda metāla sieta mainās dažādos laika apstākļos un dažādos dienas periodos. Acs ar elegantu ainavu atspoguļojums un caurspīdīgums rada mierīgu ķīniešu stila ZEN telpu.

Projekta nosaukums : The Curtain, Dizaineru vārds : Qun Wen, Klienta vārds : aoe.

The Curtain Tirdzniecības Birojs

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.