Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte

Mangata Patisserie

Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte Mångata tiek vizualizēta zviedru valodā kā romantiska aina, ko nakts jūrā rada mirdzošs, ceļam līdzīgs mēness atspoguļojums. Aina ir vizuāli pievilcīga un pietiekami īpaša, lai izveidotu zīmola tēlu. Krāsu palete, melns un zelts, atdarina arī tumšās jūras atmosfēru, un tas zīmolam piešķīra noslēpumainu, greznu pieskārienu.

Projekta nosaukums : Mangata Patisserie, Dizaineru vārds : M — N Associates, Klienta vārds : M — N Associates.

Mangata Patisserie Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.