Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte

Mangata Patisserie

Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte Mångata tiek vizualizēta zviedru valodā kā romantiska aina, ko nakts jūrā rada mirdzošs, ceļam līdzīgs mēness atspoguļojums. Aina ir vizuāli pievilcīga un pietiekami īpaša, lai izveidotu zīmola tēlu. Krāsu palete, melns un zelts, atdarina arī tumšās jūras atmosfēru, un tas zīmolam piešķīra noslēpumainu, greznu pieskārienu.

Projekta nosaukums : Mangata Patisserie, Dizaineru vārds : M — N Associates, Klienta vārds : M — N Associates.

Mangata Patisserie Maizes Ceptuvju Vizuālā Identitāte

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.