Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīcas Interjera Dizains

Stories Container

Viesnīcas Interjera Dizains Konteiners pārvadā kravas uz vietām. Viesnīca nodrošina atpūtas vietas ceļotājiem. Pārejoša atpūtas vieta ir tas, kas viņiem ir kopīgs. Tāpēc kā viesnīcas jēdzienu izmantojiet konteineru. Viesnīca ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī telpa ar personību. Katrā istabā ir sava izteiksme un personība. Tāpēc izveidojiet astoņus dažādus komplektus kā sekojošus: Ļaujieties, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey un Balerīna. Staļļa māja ir ne tikai atpūtas vieta, bet arī jūsu garāžas piegādes stacija.

Projekta nosaukums : Stories Container, Dizaineru vārds : Chiung Hui Fu, Klienta vārds : YULI DESIGN.

Stories Container Viesnīcas Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.