Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Interjera Dizains

Yuli Design Studio

Biroja Interjera Dizains Uz ielām vienmēr ir pārāk daudz nesakārtotu izkārtņu vertikālā, horizontālā un sānu virzienā, kas bloķē reālo arhitektūras atbalstu. Tas mudina apsvērt, kā no jauna definēt izkārtnes, lai uzlabotu un modernizētu efektus, ko rada šādi āra dekoratīvie izstrādājumi. Interjera dizaina mērķis ir sadalīt iepriekšējo izkārtojumu. Tiek ieviests dabiskais apgaismojums. Bēniņu būvē paaugstināta telpa. Tiek mainīts, kur atrodas kāpnes. Mainot kāpņu vietu, tiek samazināts vertikālo kustību laiks. Tas rada jaunu iespēju, pārsniedzot vecās robežas.

Projekta nosaukums : Yuli Design Studio, Dizaineru vārds : Chiung Hui Fu, Klienta vārds : YULI DESIGN .

Yuli Design Studio Biroja Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.