Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Fotogrāfijas Žurnāla Vākam

TimeFlies

Fotogrāfijas Žurnāla Vākam Galvenā ideja bija izcelties no tradicionālo klientu žurnālu masas. Pirmkārt, ar neparasta pārsega palīdzību. Aviokompānijas Nordica žurnāla TimeFlies priekšējā vākā ir mūsdienīgs igauņu dizains, un uz katra numura vāka žurnāla nosaukuma autors ir piedāvātā darba autors. Modernais un minimālistiskais žurnāla vāku dizains bez papildu vārdiem atspoguļo jaunās aviokompānijas radošumu, igauņu dabas pievilcību un jauno igauņu dizaineru panākumus.

Projekta nosaukums : TimeFlies, Dizaineru vārds : Sergei Didyk, Klienta vārds : Nordica.

TimeFlies Fotogrāfijas Žurnāla Vākam

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.