Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gaisa Kvalitātes Kontrole

Midea Sensia AQC

Gaisa Kvalitātes Kontrole Midea Sensia AQC ir inteliģents hibrīds, kas mājas interjerā apvieno gan eleganci, gan stilu. Tas sniedz humanizētas tehnoloģijas un jauninājumus, izmantojot funkcijas, kontrolējot temperatūras un gaisa kvalitātes attīrīšanu ar apgaismojumu un vāzi līdz istabas dekoriem. Labklājība notiek, izmantojot sensoru tehnoloģiju, kas var nolasīt vidi un uzturēt stabilu vietējo temperatūru un mitrumu, saskaņā ar iepriekšējo iestatījumu, kuru veikusi MideaApp.

Projekta nosaukums : Midea Sensia AQC, Dizaineru vārds : ARBO design, Klienta vārds : ARBO design.

Midea Sensia AQC Gaisa Kvalitātes Kontrole

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.