Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Veikals

Ilumel

Veikals Pēc gandrīz četru gadu desmitu vēstures veikals Ilumel ir viens no lielākajiem un prestižākajiem Dominikānas Republikas uzņēmumiem mēbeļu, apgaismes un rotājumu tirgū. Jaunākā iejaukšanās ir atbilde uz nepieciešamību paplašināt izstāžu laukumus un definēt tīrāku un artikulētāku ceļu, kas ļauj novērtēt pieejamo kolekciju dažādību.

Projekta nosaukums : Ilumel, Dizaineru vārds : Dante Luna, Klienta vārds : Ilumel.

Ilumel Veikals

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.