Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Laternas Uzstādīšana

Linear Flora

Laternas Uzstādīšana Lineāro floru iedvesmo skaitlis “trīs” no Bougainvillea, Pingtung County zieda. Neatkarīgi no trim Bougainvillea ziedlapiņām, kas redzamas mākslas darba apakšā, variācijas un trīs reizes var aplūkot dažādos aspektos. Lai atzīmētu Taivānas laternu festivāla 30. gadadienu, Pingtungas apgabala Kultūras lietu departaments uzaicināja apgaismes dizaina mākslinieku Reju Tengu Pai izveidot netradicionālu laternu, unikālu formas un tehnoloģijas kombināciju, nosūtot ziņu par festivāla mantojuma pārveidi un savienojot to ar nākotni.

Projekta nosaukums : Linear Flora, Dizaineru vārds : Ray Teng Pai, Klienta vārds : Pingtung County Government.

Linear Flora Laternas Uzstādīšana

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.