Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitātes Pārveidošana

InterBrasil

Zīmola Identitātes Pārveidošana Iedvesma zīmola pārdomai un pārveidošanai bija modernizācijas un integrācijas izmaiņas uzņēmuma kultūrā. Sirds dizains vairs nevarētu būt ārpus zīmola, iedvesmojot partnerību gan iekšēji ar darbiniekiem, gan arī ar klientiem. Integrēta savienība starp ieguvumiem, saistībām un pakalpojumu kvalitāti. Sākot no formas līdz krāsām, jaunais dizains integrēja sirdi B un veselības krustu T. Divos vārdos, kas savienoti pa vidu, logotips izskatās kā viens vārds, viens simbols, kas R un B savieno sirds.

Projekta nosaukums : InterBrasil, Dizaineru vārds : Mateus Matos Montenegro, Klienta vārds : InterBrasil.

InterBrasil Zīmola Identitātes Pārveidošana

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.