Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīca

LiHao

Viesnīca Atgriešanās dabā, pilsētas kultūras stacijā. Izveidojiet izsmalcinātu dzīvesveidu. Ekskluzīvi baudiet klusu un klusu. Viesnīca atrodas rosīgajā Baodingas augsto tehnoloģiju attīstības zonas zonā. Dizaineris no jauna definē pilsētas kūrorta viesnīcu, izmantojot holistisku domāšanu, atkārtoti apvienojot apkārtējo vidi, arhitektūru, ainavu un interjeru, lai izveidotu izsmalcinātu, dabisku un ērtu viesnīcas telpu. Ļaujiet biznesa ceļotājiem justies pārtikušiem klusumā, nozogot pusi dienas atpūtas.

Projekta nosaukums : LiHao, Dizaineru vārds : Liang Fang, Klienta vārds : China Han Design.

LiHao Viesnīca

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.