Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Jauns Patēriņa Modelis

Descry Taiwan Exhibition

Jauns Patēriņa Modelis Izstādē Alishanas kalnā, kas ir slavena tūristu atrakcija Taivānā, māksla tiek apvienota ar Taivānas tradicionālo tējas rūpniecību. Šīs izstādes sadarbība šķērsgriezumos var parādīt jauno biznesa moduli. Katrā iepakojumā tūristi var redzēt dažādus izteicienus, kas pārraida vienu un to pašu tēmu, "Taivāna". Iegremdēti skaistajā Taivānas ainavā, apmeklētāji iegūs dziļāku izpratni par Taivānas tējas kultūru un rūpniecību.

Projekta nosaukums : Descry Taiwan Exhibition, Dizaineru vārds : Yi-Jen Tu, Klienta vārds : Tea Farm No. 35.

Descry Taiwan Exhibition Jauns Patēriņa Modelis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.