Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sabiedriskā Joma

Quadrant Arcade

Sabiedriskā Joma II pakāpes arkāde ir pārveidota par aicinošu ielu klātbūtni, izkārtojot labo gaismu pareizajā vietā. Apkārtējā apgaismojums parasti tiek izmantots holistiski, un tā efekti tiek iestudēti hierarhiski, lai panāktu gaismas modeļa izmaiņas, kas rada interesi un veicina plašāku telpas izmantošanu. Stratēģiskā iekļaušana dinamiskā objekta kulona dizainā un izvietojumā tika vadīta kopā ar mākslinieku, lai vizuālie efekti šķistu smalkāki nekā pārliecinoši. Ar dienasgaismas izbalēšanu eleganto struktūru akcentē elektriskā apgaismojuma ritms.

Projekta nosaukums : Quadrant Arcade, Dizaineru vārds : Cehao Yu, Klienta vārds : AECOM.

Quadrant Arcade Sabiedriskā Joma

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.