Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bāra Restorāns

IL MARE

Bāra Restorāns Šajā restorānā mēs pieņēmām koncepciju “sagriezts un ielīmējams dizains”. Lai darbotos vairākos restorānos, ir nenovērtējami izmantot smalkus proteīna kombinācijas dizaina gabalus. Piemēram, arkas veidotā forma, kas savieno kolonnu un griestus, kļūs par vienu dizaina gabalu un noteikti nonāks krietni virs sola vai bāra letes. Protams, to var vienkārši izmantot arī kā atmosfēras dalīšanu. Faktiski vēl trīs restorāni jau ir pabeigti, un šis “sagrieztais un ielīmējamais dizains” ir devis labvēlīgu efektu.

Restorāns

George

Restorāns Džordža jēdziens ir "ēdināšana, kas izstrādāta kopā ar klienta atmiņām". Tā ir vieta, kur ik pa laikam var baudīt ikdienas pasākumus, piemēram, maltītes un dzeršanas ballītes, lolojot amerikāņu kultūru un modernās arhitektūras vēsturi, kad klients dzīvoja Ņujorkā. Tāpēc restorāns kopumā ir veidots pēc mantojuma restorāna tēla Ņujorkā, papildu ēkas tiek veidotas pamazām, parādot vēsturiskā fona izjūtu. Tajā jāiekļauj iepriekš minētā koncepcija, un mums ir izdevies maksimāli izmantot šīs ēkas potenciālu.

Interjera Dizains

CRONUS

Interjera Dizains Šī bāra atpūtas telpa ir paredzēta vadītājiem, kuri labprāt pavada stilīgas pilsētas naktis. Pats par sevi saprotams, ka jūs jutīsities kaut kas īpašs un ārkārtējs tiem, kas vēlas kļūt par biedru un kuri vēlas izmantot šo joslu. Turklāt, tiklīdz jūs sākat lietot šeit, lietojamībai un ērtībai būs liela nozīme darbības formā. Jums varētu šķist, ka šie divi aspekti, kas minēti iepriekš, ir diezgan dīvaini, un mūsu izaicinājums bija dot pareizo pieskārienu. Patiešām, šis “divi aspekti” bija šīs bāra atpūtas telpas dizaina atslēgas vārds.

Japāņu Kotlešu Restorāns

Saboten Beijing the 1st

Japāņu Kotlešu Restorāns Šis ir japāņu kotlešu restorānu tīkls “Saboten”, kas ir pirmais vadošais restorāns Ķīnā. Mūsu tradīciju deformācija un laba lokalizācija ir būtiska, lai Japānas kultūru varētu vieglāk pieņemt ārzemēs. Šeit, apskatot restorānu ķēdes nākotnes vīzijas, mēs izveidojām dizainus, kas kļūs par noderīgām rokasgrāmatām, paplašinoties Ķīnā un arī ārzemēs. Tad viens no mūsu izaicinājumiem bija iegūt pareizo izpratni par “japāņu attēliem”, ko ārzemnieki dod priekšroku. Mēs galvenokārt koncentrējāmies uz “tradicionālo Japānu”. Mēs pielikām pūles, lai to iekļautu.

Universitātes Interjera Dizains

TED University

Universitātes Interjera Dizains TED universitātes telpas, kas veidotas pēc mūsdienīgas dizaina koncepcijas, atspoguļo progresīvo un mūsdienīgo TED iestādes virzienu. Mūsdienu un izejvielas tiek apvienotas ar tehnoloģisko infrastruktūru un apgaismojumu. Šajā brīdī tiek noteiktas kosmosa konvencijas, kuras iepriekš nav pieredzētas. Tiek radīts jauna veida redzējums universitātes telpām.

Biroja Telpu Interjera Dizains

Infibond

Biroja Telpu Interjera Dizains Shirli Zamir dizaina studija projektēja Infibond jauno biroju Telavivā. Pēc uzņēmuma izstrādājuma izpētes, ideja bija izveidot darba vietu, kurā tiktu uzdoti jautājumi par tievo robežu, kas realitāti atšķiras no iztēles, cilvēka smadzenēm un tehnoloģijām, un noskaidrotu, kā tās visas savieno. Studija meklēja pareizās gan tilpuma, gan līnijas, gan tukšuma lietošanas devas, kas noteiks telpu. Biroja plāns sastāv no vadītāju telpām, sanāksmju telpām, oficiālajiem saloniem, kafejnīcas un atvērtās kabīnes, slēgtām tālruņu kabīņu telpām un darba atvērtās telpas.