Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendārs Portāla vietnes reklāmas kalendārs goo (http://www.goo.ne.jp) ir funkcionāls kalendārs, kurā katra mēneša lapa tiek pārveidota kabatā, kas ļauj jums saglabāt un pārvaldīt savas vizītkartes, piezīmes un kvītis. . Tēma ir Sarkanā stīga, lai parādītu saikni starp goo un tā lietotājiem. Abas kabatas galus patiesībā tur sarkanās šuves, kas kļūst par dizaina galveno elementu. Kalendārs patīkami izteiksmīgā formā, tas ir tieši piemērots 2014. gadam.

Etiķetes

Stumbras Vodka

Etiķetes Šī Stumbras klasiskā degvīna kolekcija atdzīvina vecās lietuviešu degvīna gatavošanas tradīcijas. Dizains padara veco tradicionālo produktu tuvu un būtisku mūsdienu patērētājam. Zaļā stikla pudele, kas datēta ar lietuviešu degvīna ražošanu, leģendas, kas balstītas uz patiesiem faktiem, un patīkamas, uzkrītošās detaļas - salocītā izgriezuma forma atgādina vecās fotogrāfijas, slīpais stienis apakšā, kas papildina klasisko simetrisko kompozīciju, fonti un krāsas, kas apliecina katra apakšmarka identitāti - tas viss padara tradicionālo degvīna kolekciju netradicionālu un interesantu.

Kalendārs

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendārs Mēs kopā ar jums veidojam pilsētas. Šajā rakstāmgalda kalendārā ir parādīts ziņojums, ko NTT Austrumu Japāna sniedz korporatīvās pārdošanas veicināšanai. Kalendāra lapu augšējā daļa ir izgriezta no krāsainām ēkām, un pārklājošās lapas veido vienu laimīgu pilsētu. Tas ir kalendārs, kuru katru mēnesi var izbaudīt, mainot ēku līnijas ainavu, un tas piepilda jūs ar sajūtu palikt laimīgam visu gadu.

Kalendārs

NTT COMWARE “Season Display”

Kalendārs Šis ir galda kalendārs, kas izgatavots ar izgrieztu dizainu ar sezonāliem motīviem ar izsmalcinātu iespiedumu. Dizains izceļ, kad tiek parādīts, lai sezonas labākie attēli būtu redzami 30 grādu leņķī. Šī jaunā forma pauž NTT COMWARE jauno nojausmu jaunu ideju ģenerēšanai. Tiek pārdomāta kalendāra funkcionalitāte ar plašu rakstīšanas vietu un regulētām līnijām. Tas ir piemērots ātrai apskatei un ērti lietojams, aizraujot ar oriģinalitāti, kas to atšķir no citiem kalendāriem.

Atkritumu Tvertne Un Slota

Ropo

Atkritumu Tvertne Un Slota Ropo ir pašbalansējoša putekļu slotu un slotu koncepcija, kas nekad nenokrīt uz grīdas. Pateicoties nelielajam ūdens tvertnes svaram, kas atrodas atkritumu tvertnes apakšējā nodalījumā, Ropo saglabā sevi dabiskā līdzsvarā. Pēc putekļu viegli slaucīšanas ar putekļu tvertnes taisno lūpu lietotāji var satvert slotu un putekļu tvertni kopā un salikt to kā vienu vienību, neraizējoties, ka tā kādreiz nokritīs. Mūsdienu organiskās formas mērķis ir panākt vienkāršību interjera telpās, un šūpojošais, weeble voblera elements ir paredzēts, lai izklaidētu lietotājus, tīrot grīdu.

Vīna Etiķete

5 Elemente

Vīna Etiķete “5 Elemente” dizains ir projekta rezultāts, kurā klients uzticējās dizaina aģentūrai ar pilnu vārda brīvību. Šī dizaina akcents ir romiešu burts “V”, kas attēlo produkta galveno ideju - piecus vīna veidus, kas savstarpēji savienoti unikālā maisījumā. Īpašais etiķetē izmantotais papīrs, kā arī visu grafisko elementu stratēģiska izvietošana provocē potenciālo patērētāju paņemt pudeli un savērpt to rokās, pieskarties tai, kas noteikti rada dziļāku iespaidu un padara dizainu neaizmirstamu.