Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Villa

Tranquil Dwelling

Villa Dizains izmanto formālās līdzsvara dizaina tehnikas kā aiksus, lai nodotu austrumu māksliniecisko koncepciju. Tas pieņem bambusa, orhidejas, plūmju zieda un ainavas elementus. Vienkāršo ekrānu veido bambusa formas pagarinājums, atskaitot betona formu, un tas apstājas tur, kur tam vajadzētu apstāties. Dzīvojamās istabas un ēdamistabas izkārtojumi uz augšu un uz leju nosaka vietas robežu un iemieso austrumu perspektīvu telpisko, kas ir maz un savārstīts. Ap tēmu, kā dzīvot vienkārši un viegli ceļot, kustīgās līnijas ir skaidras, tas ir jauns mēģinājums cilvēku dzīves videi.

Dzīvoklis

Nishisando Terrace

Dzīvoklis Šis daudzdzīvokļu dzīvoklis sastāv no 4 mazāka apjoma trīsstāvu mājām un atrodas uz vietas netālu no centra. Ciedra režģis, kas atrodas ārpus ēkas, aizsargā privātumu un izvairās no ēkas korpusa degradācijas tiešas saules gaismas dēļ. Pat izmantojot vienkāršu kvadrātveida plānu, spirālveida 3D konstrukcija, kas izveidota, savienojot dažāda līmeņa privāto dārzu, katra istaba un kāpņu zāle ved maksimāli barot šīs ēkas apjomu. Ciedru dēļu fasādes maiņa un kontrolētās proporcijas var ļaut šai ēkai būt organiskai un saplūst ar īslaicīgu mainīšanos pilsētā.

Ģimenes Tirdzniecības Centrs

Funlife Plaza

Ģimenes Tirdzniecības Centrs Funlife Plaza ir ģimenes tirdzniecības centrs bērnu brīvā laika pavadīšanai un izglītošanai. Mērķis ir izveidot sacīkšu automašīnu koridoru, lai bērni varētu braukt ar automašīnām vecāku iepirkšanās laikā, koku māja, kurā bērni piesargājas un spēlē iekšā, "lego" griesti ar slēptu tirdzniecības centra nosaukumu, lai iedvesmotu bērnu iztēli. Vienkāršs balts fons ar sarkanu, dzeltenu un zilu krāsu, ļaujiet bērniem to zīmēt un krāsot uz sienām, grīdām un tualetes!

Interjera Dizains

Suzhou MZS Design College

Interjera Dizains Šis projekts atrodas Sudžou, kas ir labi pazīstams ar tradicionālo ķīniešu dārza dizainu. Dizainere centās apvienot gan modernisma jūtas, gan Sudžou tautas valodu. Dizains ņem vērā tradicionālās Sudžou arhitektūras iezīmes, izmantojot baltas apmetuma sienas, mēness durvis un sarežģītu dārza arhitektūru, lai pārdomātu Sužou tautas valodu mūsdienu kontekstā. Mēbeles tika no jauna izveidotas ar pārstrādātiem zariem, bambusa un salmu virvēm ar studentu līdzdalību, kas šai izglītības telpai piešķīra īpašu nozīmi.

Restorāna Bārs Uz Jumta

The Atticum

Restorāna Bārs Uz Jumta Restorāna šarmam industriālā vidē ir jāatspoguļojas arhitektūrā un iekārtojumā. Melnais un pelēkais kaļķu apmetums, kas tika īpaši izstrādāts šim projektam, ir viens no pierādījumiem tam. Tā unikālā, raupjā struktūra iet cauri visām telpām. Detalizētajā izpildījumā apzināti tika izmantoti tādi materiāli kā neapstrādāts tērauds, kura metināšanas šuves un slīpēšanas pēdas palika redzamas. Šo iespaidu atbalsta muntin logu izvēle. Šiem aukstajiem elementiem kontrastē silts ozola koks, ar rokām ēvelēts skujiņas parkets un pilnībā apstādīta siena.

Pārvietojamais Paviljons

Three cubes in the forest

Pārvietojamais Paviljons Trīs kubi ir ierīce ar dažādām īpašībām un funkcijām (rotaļu laukumu aprīkojums bērniem, sabiedriskās mēbeles, mākslas priekšmeti, meditācijas telpas, lapenes, nelielas atpūtas telpas, uzgaidāmās telpas, krēsli ar jumtiem), kas var sniegt cilvēkiem svaigu telpisku pieredzi. Trīs kubus izmēra un formas dēļ var viegli pārvadāt ar kravas automašīnu. Pēc izmēra, uzstādīšanas (slīpuma), sēdekļu virsmām, logiem utt., katrs kubs ir veidots raksturīgi. Trīs kubi ir saistīti ar japāņu tradicionālajām minimālajām telpām, piemēram, tējas ceremoniju telpām, ar mainīgumu un mobilitāti.