Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Māja

Zen Mood

Māja Zen Mood ir konceptuāls projekts, kura centrā ir 3 galvenie virzītāji: minimālisms, pielāgošanās spēja un estētika. Atsevišķi segmenti ir piestiprināti, veidojot dažādas formas un lietojumus: mājas, birojus vai izstāžu zāles var radīt, izmantojot divus formātus. Katrs modulis ir projektēts ar 3,20 x 6,00 m lielu platību 19 m2 platībā 01 vai 02 stāvos. Pārvadājumus galvenokārt veic kravas automašīnas, kā arī to var piegādāt un uzstādīt tikai vienas dienas laikā. Tas ir unikāls, mūsdienīgs dizains, kas rada vienkāršas, dzīvīgas un radošas telpas, kas ir iespējamas, izmantojot tīru un rūpnieciski konstruktīvu metodi.

Māja

Dezanove

Māja Arhitekta iedvesma nāca no reģenerētās “bateas” eikalipta koksnes. Šīs ir gliemenes ražošanas platformas estuārā un veido ļoti svarīgo vietējo rūpniecību Spānijas pilsētā Ria da Arousa. Šajās platformās tiek izmantota eikalipta koksne, un reģionā ir šī koka paplašinājumi. Koka vecums nav paslēpts, un dažādu sajūtu radīšanai tiek izmantotas dažādas koka ārējās un iekšējās virsmas. Māja mēģina aizņemties apkārtnes tradīcijas un atklāt tās caur dizainā un detaļās stāstīto.

Restorāns

Xin Ming Yuen

Restorāns Ieeja ir kontrastējošu materiālu, struktūru un krāsu parāde. Reģistratūras zona ir mierīga komforta telpa. Labvēlīgos modeļos sastopamas rotaļīgas dekorācijas. Aiz muguras ir dinamiska joslas zona miera stāvoklī. Tradicionālā ķīniešu personāža Hui modeļa vadītās gaismas papildina futūrisma izjūtu. Ēdināšanas zona ir iet caur delikāti rotātu klostera klosteri. Rotāts ar ziedu, ogļhidrātu zivju attēliem, reljefiem vitrāžu ekrāniem un senajiem ārstniecības augu Bai Zi skapjiem, tas ir vizuāls ceļojums pa laiku un modes relikvijas.

Tirdzniecības Telpas

Portugal Vineyards

Tirdzniecības Telpas Portugāles vīna dārzu koncepcijas veikals ir pirmais tiešsaistes vīnu speciālistu uzņēmuma fiziskais veikals. Veikals, kas atrodas blakus uzņēmuma galvenajai mītnei, vērsts pret ielu un aizņem 90 m2, tas sastāv no atvērtā plāna, kurā nav starpsienu. Interjers ir akli balts un minimāla telpa ar apļveida cirkulāciju - balts audekls, lai Portugāles vīns spīdētu un tiktu parādīts. Plaukti ir izgriezti no sienām, atsaucoties uz vīna terasēm, izmantojot 360 grādu ieskaujošu mazumtirdzniecības pieredzi bez skaitītāja.

Sociālā Un Brīvā Laika Pavadīšana

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Sociālā Un Brīvā Laika Pavadīšana Horizontālās un vertikālās līnijas krustojas, veidojot režģi. Katrs režģis ir komunikāciju platforma, kas ir arī viskija bāra dizaina koncepcijas avots. Runājot par enerģijas taupīšanu un vides aizsardzību, dizaineris visā joslā izmantoja LED enerģijas taupīšanas spuldzes. Lai uzturētu gaisa kvalitāti bārā, dizains izmanto logus no ziemeļiem uz dienvidiem, kas var nodrošināt dabiskā gaisa pāreju.

Izstāžu Zāle

City Heart

Izstāžu Zāle Sākot no pilsētas arhitektūras līdz indeksam, lai saprastu un nosvērtu dizaina līdzsvaru, pilsētas izteiksme tiek kondensēta trīs stūru telpā, izmantojot pilsētas būvniecību un attīstību, lai veicinātu uzņēmumus, pilsētu un cilvēku perspektīvu par pilsētas un pilsētas īpašību un pilsētas izmaiņām klimata locīšana apmaiņā, lai izteiktu dizainera izpratni par pilsētu, vairāk apskatiet pilsētas pagātni, lai redzētu viņa nākotni.