Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pirmspārdošanas Birojs

Ice Cave

Pirmspārdošanas Birojs Ice Cave ir izstāžu zāle klientam, kuram bija nepieciešama telpa ar unikālu kvalitāti. Pa to laiku var demonstrēt dažādas Teherānas acu projekta īpašības. Atbilstoši projekta funkcijai, pievilcīga, bet neitrāla gaisotne, kur pēc vajadzības demonstrēt objektus un notikumus. Dizaina ideja bija minimālas virsmas loģikas izmantošana. Integrēta sieta virsma ir izkliedēta visā telpā. Dažādiem lietojumiem nepieciešamā telpa veidojas, balstoties uz ārējiem spēkiem augšup un lejup vērstā virzienā, kas iedarbojas uz virsmu. Izgatavošanai šī virsma ir sadalīta 329 paneļos.

Mazumtirdzniecības Veikals

Atelier Intimo Flagship

Mazumtirdzniecības Veikals Mūsu pasauli 2020.gadā ir skāris nepieredzēts vīruss. Atelier Intimo pirmais flagmanis, ko izstrādājis O and O Studio, ir iedvesmots no izdegušās zemes atdzimšanas koncepcijas, kas ietver dabas dziedinošā spēka integrāciju, kas dod cilvēcei jaunas cerības. Lai gan ir izveidota dramatiska telpa, kas ļauj apmeklētājiem pavadīt mirkļus, iztēloties un fantazējot šādā laikā un telpā, tiek radīta arī virkne mākslas instalāciju, lai pilnībā demonstrētu zīmola patiesās īpašības. Flagship nav parasta tirdzniecības telpa, tā ir Atelier Intimo uzstāšanās skatuve.

Flagmanis Tējas Veikals

Toronto

Flagmanis Tējas Veikals Kanādas noslogotākajā iepirkšanās centrā ir jauns Studio Yimu augļu tējas veikala dizains. Galvenā veikala projekts bija ideāli piemērots zīmola veidošanai, lai kļūtu par jauno tirdzniecības centra karsto punktu. Iedvesmojoties no Kanādas ainavas, skaistais Kanādas Zilā kalna siluets ir uzdrukāts uz sienas fona visā veikalā. Lai koncepciju īstenotu realitātē, Studio Yimu ar rokām izveidoja 275cm x 180cmx 150cm dzirnavu skulptūru, kas ļauj pilnībā mijiedarboties ar katru klientu.

Paviljons

Big Aplysia

Paviljons Pilsētas attīstības procesā neizbēgami veidosies viena un tā pati apbūvēta vide. Arī tradicionālās ēkas var šķist vienmuļas un savrupas. Īpašas formas ainavu arhitektūras izskats mīkstina attiecības starp cilvēkiem arhitektūras telpā, kļūst par vietu apskatei un aktivizē vitalitāti.

Izstāžu Zāle

From The Future

Izstāžu Zāle Izstāžu zāle: Izstāžu zālē ir redzami treniņu apavi un sporta aprīkojums, kas ražots ar iesmidzināšanas tehnoloģiju. Vieta izskatās, ka ražota ar iesmidzināšanas veidņu presēšanu. Vietnes ražošanas metodē mēbeļu gabali it kā būtu salikti kopā ar izgatavošanu iesmidzināšanas veidnē, lai izveidotu visu. Rupjas šūšanas takas, kas atrodas uz griestiem, mīkstina visu tehnoloģisko vizuālo izskatu.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Riskanto veikalu projektēja un izveidoja smallna, dizaina studija un vintage galerija, kuru dibināja Piotrs Płoski. Uzdevums radīja daudz izaicinājumu, jo boutique atrodas īres mājas otrajā stāvā, tam nav skatloga un tā platība ir tikai 80 kv.m. Šeit radās ideja divkāršot laukumu, izmantojot gan vietu uz griestiem, gan grīdas platību. Tiek panākta viesmīlīga, mājīga atmosfēra, kaut arī mēbeles patiesībā ir karājas otrādi uz griestiem. Riskants veikals ir izveidots, ievērojot visus noteikumus (tas pat pakļauj smagumu). Tas pilnībā atspoguļo zīmola garu.