Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Dizains

Gray and Gold

Interjera Dizains Pelēkā krāsa tiek uzskatīta par garlaicīgu. Bet šodien šī krāsa ir viena no galvenajiem oderējumiem tādos stilos kā bēniņi, minimālisms un hi-tech. Pelēka krāsa dod priekšroku privātumam, mieram un atpūtai. Tas galvenokārt aicina cilvēkus, kuri strādā ar cilvēkiem vai ir iesaistīti izziņas prasībās, kā vispārēju interjera krāsu. Sienas, griesti, mēbeles, aizkari un grīdas ir pelēkas. Pelēkās krāsas nokrāsas un piesātinājums atšķiras tikai atšķirīgi. Zeltu pievienoja papildu detaļas un aksesuāri. To akcentē attēla rāmis.

Projekta nosaukums : Gray and Gold, Dizaineru vārds : Sergei Savateev, Klienta vārds : SAVATEEV.DESIGN.

Gray and Gold Interjera Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.