Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lustra

Bridal Veil

Lustra Šī māksla - mākslas objekts ar ieslēgtu gaismu. Plaša istaba ar sarežģīta profila griestiem, piemēram, gubu mākoņi. Lustra der telpā, vienmērīgi plūstot no priekšējās sienas līdz griestiem. Kristāla un baltas emaljas lapas savienojumā ar plānu cauruļu elastīgo saliekumu rada lidojoša plīvura attēlu visā pasaulē. Gaismu un zeltaini mirdzošu putnu pārpilnība rada plašuma un prieka sajūtu.

Projekta nosaukums : Bridal Veil, Dizaineru vārds : Victor A. Syrnev, Klienta vārds : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Lustra

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.