Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Cigarešu / Gumijas Tvertne

Smartstreets-Smartbin™

Cigarešu / Gumijas Tvertne Smartbin ™, kas ir daudzkārt patentēta atkritumu savākšanas tvertne ar unikālām iespējām, papildina esošo ielas infrastruktūras montāžu kā dubultā, pretēji ap jebkura izmēra vai formas lampas stabu vai ceļa zīmi, vai arī solo formātā uz sienām, margām un cokoliem. Tas atbrīvo jaunu, negaidītu vērtību no esošajiem ielu aktīviem, lai izveidotu ērtu, paredzami novietojamu cigarešu un smaganu atkritumu tvertņu tīklus, kas vienmēr ir sasniedzamā vietā, nepievienojot jucekli ielas skatam. Smartbin pārveido ielu aprūpi pasaules pilsētās, ļaujot efektīvi reaģēt uz cigarešu un smaganu pakaišiem.

Projekta nosaukums : Smartstreets-Smartbin™, Dizaineru vārds : SMARTSTREETS LTD, Klienta vārds : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Cigarešu / Gumijas Tvertne

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.