Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Kārba

The Portable

Pusdienu Kārba Ēdināšanas nozare plaukst, un līdzņemšana mūsdienu cilvēkiem ir kļuvusi par nepieciešamību. Tajā pašā laikā ir radīts arī daudz atkritumu. Daudzas ēdienu kārbas, ko izmanto pārtikas glabāšanai, var pārstrādāt, bet plastmasas maisiņi, ko izmanto maltīšu kārbu iesaiņošanai, patiešām nav pārstrādājami. Lai samazinātu plastmasas maisiņu izmantošanu, ēdienu kastes un plastmasas funkcijas tiek apvienotas, izstrādājot jaunas pusdienu kastes. Ķīpu kaste pašas daļu pārvērš par rokturi, kuru ir viegli pārnēsāt, un tajā var integrēt vairākas miltu kastes, ievērojami samazinot plastmasas maisiņu izmantošanu ēdienu kastīšu iesaiņošanai.

Projekta nosaukums : The Portable, Dizaineru vārds : Minghui Lyu, Klienta vārds : South China University of Technology.

The Portable Pusdienu Kārba

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.