Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galds

Codependent

Galds Ar kodektoru palīdzību tiek apvienota psiholoģija un dizains, īpaši koncentrējoties uz psiholoģiskā stāvokļa, kopendences fiziskām izpausmēm. Šīm divām savstarpēji savienotajām tabulām ir jāpaļaujas viena uz otru, lai darbotos. Abas formas nespēj patstāvīgi pastāvēt, bet kopā veido vienu funkcionālu formu. Fināla galds ir spēcīgs piemērs, kura kopums ir lielāks nekā tā daļu summa.

Projekta nosaukums : Codependent, Dizaineru vārds : Fletcher Eshbaugh, Klienta vārds : 1th Studio.

Codependent Galds

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.