Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vīna Etiķete

Guapos

Vīna Etiķete Dizaina mērķis ir saplūšana starp moderno dizainu un ziemeļnieciskajām mākslas tendencēm, attēlojot vīna izcelsmes valsti. Katra griezuma mala apzīmē augstumu, kurā aug katrs vīna dārzs, un attiecīgo krāsu vīnogu šķirnei. Kad visas pudeles ir izlīdzinātas vienā līnijā, tās veido ainavas formas Portugāles ziemeļdaļā - reģionā, kas rada šo vīnu.

Projekta nosaukums : Guapos, Dizaineru vārds : César Moura, Klienta vārds : Guapos Wine Project.

Guapos Vīna Etiķete

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.