Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība

Technology Center

Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība Tehnoloģiskā centra arhitektoniskajā projektā kā vadlīnijas paredzēts integrēt arhitektūras ansambli apkārtējā ainavā, klusā un patīkamā telpā. Šī ideju raksturojošā ideja padara ansambli par humanizētu orientieri, kas paredzēts tā pētnieku intelektuālajai iegremdēšanai, kuri tajā darbosies, kas izteikts tā plastiskajā un konstruktīvajā nodomā. Pārsteidzošais un integrētais jumts ieliektā un izliektā formā gandrīz pieskaras akcentētajām horizontālajām līnijām, kas tādējādi nosaka arhitektoniskā kompleksa galvenās īpašības.

Projekta nosaukums : Technology Center, Dizaineru vārds : Paulo Brazil E Sant Anna, Klienta vārds : Klabin S A.

Technology Center Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.