Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitāte

Pride

Zīmola Identitāte Lai izveidotu zīmola Pride dizainu, komanda vairākos veidos izmantoja mērķauditorijas izpēti. Kad komanda izstrādāja logotipu un korporatīvo identitāti, tā ņēma vērā psihoģeometrijas noteikumus - ģeometrisko formu ietekmi uz noteiktiem cilvēku psiho veidiem un viņu izvēli. Arī noformējumam vajadzēja izraisīt noteiktas emocijas auditorijas vidū. Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, komanda izmantoja noteikumus par krāsas iedarbību uz cilvēku. Kopumā rezultāts ir ietekmējis visu uzņēmuma izstrādājumu dizainu.

Projekta nosaukums : Pride, Dizaineru vārds : Oleksii Chernov, Klienta vārds : PRIDE.

Pride Zīmola Identitāte

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.