Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Privātais Dārzs

Ryad

Privātais Dārzs Izaicinājums bija vecās lauku mājas modernizēšana, pārvēršot to par miera un klusuma valstību, visaptveroši strādājot gan arhitektūras, gan ainavas jomās. Fasāde tika atjaunota, tika veikti civilie darbi pie apšuvumiem, kā arī tika uzbūvēts peldbaseins un atbalsta sienas, izveidojot jaunas kalšanas veidnes arkas, sienām un žogiem. Dārzkopība, apūdeņošana un rezervuārs, kā arī zibens, mēbeles un piederumi tika arī vispusīgi likvidēti.

Projekta nosaukums : Ryad, Dizaineru vārds : Fernando Pozuelo, Klienta vārds : Fernando Pozuelo Landscaping Collection.

Ryad Privātais Dārzs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.