Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Birojs

Studio Atelier11

Birojs Ēkas pamatā bija "trīsstūris" ar visspēcīgāko oriģinālās ģeometriskās formas vizuālo attēlu. Ja paskatās uz leju no augstas vietas, jūs varat redzēt kopumā piecus dažādus trīsstūrus. Dažāda lieluma trīsstūru kombinācija nozīmē, ka "cilvēkam" un "dabai" ir vieta, kur viņi satiekas.

Projekta nosaukums : Studio Atelier11, Dizaineru vārds : Studio Atelier11, Klienta vārds : Atelier11.

Studio Atelier11 Birojs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.