Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tirdzniecības Centrs

Yango Poly Kuliang Hill

Tirdzniecības Centrs Šī dizaina mērķis ir izpētīt, kā iegūt prieku piepilsētas idilliskās dzīves pieredzi, kas mudina cilvēkus turpināt dzīvi un liek cilvēkiem virzīties uz austrumu dzejnieku mājokli. Dizainers izmanto mūsdienīgu un vienkāršu dizaina prasmi ar dabīgiem un vienkāršiem materiāliem. Koncentrējoties uz garu un novārtā atstājot formu, dizains apvieno ainavas Zen un tējas kultūras elementus, zvejnieku amorous jūtas, eļļas un papīra lietussargu. Izmantojot detaļu apstrādi, tas līdzsvaro funkciju un estētiku un padara dzīvi māksliniecisku.

Villa

Tranquil Dwelling

Villa Dizains izmanto formālās līdzsvara dizaina tehnikas kā aiksus, lai nodotu austrumu māksliniecisko koncepciju. Tas pieņem bambusa, orhidejas, plūmju zieda un ainavas elementus. Vienkāršo ekrānu veido bambusa formas pagarinājums, atskaitot betona formu, un tas apstājas tur, kur tam vajadzētu apstāties. Dzīvojamās istabas un ēdamistabas izkārtojumi uz augšu un uz leju nosaka vietas robežu un iemieso austrumu perspektīvu telpisko, kas ir maz un savārstīts. Ap tēmu, kā dzīvot vienkārši un viegli ceļot, kustīgās līnijas ir skaidras, tas ir jauns mēģinājums cilvēku dzīves videi.

Skaistumkopšanas Salonu Zīmolu Veidošana

Silk Royalty

Skaistumkopšanas Salonu Zīmolu Veidošana Zīmolrades procesa mērķis ir iekļaut zīmolu augstākās klases kategorijā, apskatot un pielāgojoties globālajām aplauzuma un ādas kopšanas tendencēm. Elegants interjers un ārpuse, piedāvājot klientiem greznu atpūtu, lai atkāptos no pašapkalpošanās, atstājot atjaunotu. Veiksmīga pieredzes nodošana patērētājiem tika iestrādāta projektēšanas procesā. Tāpēc Alharir salons ir izstrādāts, paužot sievišķību, vizuālos elementus, bagātīgās krāsas un faktūras, pievēršot uzmanību smalkām detaļām, lai pievienotu lielāku pārliecību un komfortu.

Viedās Virtuves Dzirnavas

FinaMill

Viedās Virtuves Dzirnavas FinaMill ir jaudīga virtuves dzirnavas ar maināmām un atkārtoti uzpildāmām garšvielu pākstīm. FinaMill ir vienkāršs veids, kā paaugstināt ēdienu gatavošanu ar svaigi maltu garšvielu drosmīgu garšu. Vienkārši piepildiet atkārtoti izmantojamās pākstis ar žāvētām garšvielām vai zaļumiem, nofiksējiet pāksti vietā un ar pogas nospiešanu sasmalciniet precīzu nepieciešamo garšvielu daudzumu. Mainiet garšvielu pākstis tikai ar dažiem klikšķiem un turpiniet gatavot. Tas ir viens slīpētājs visām jūsu garšvielām.

Dzīvoklis

Nishisando Terrace

Dzīvoklis Šis daudzdzīvokļu dzīvoklis sastāv no 4 mazāka apjoma trīsstāvu mājām un atrodas uz vietas netālu no centra. Ciedra režģis, kas atrodas ārpus ēkas, aizsargā privātumu un izvairās no ēkas korpusa degradācijas tiešas saules gaismas dēļ. Pat izmantojot vienkāršu kvadrātveida plānu, spirālveida 3D konstrukcija, kas izveidota, savienojot dažāda līmeņa privāto dārzu, katra istaba un kāpņu zāle ved maksimāli barot šīs ēkas apjomu. Ciedru dēļu fasādes maiņa un kontrolētās proporcijas var ļaut šai ēkai būt organiskai un saplūst ar īslaicīgu mainīšanos pilsētā.

Ģimenes Tirdzniecības Centrs

Funlife Plaza

Ģimenes Tirdzniecības Centrs Funlife Plaza ir ģimenes tirdzniecības centrs bērnu brīvā laika pavadīšanai un izglītošanai. Mērķis ir izveidot sacīkšu automašīnu koridoru, lai bērni varētu braukt ar automašīnām vecāku iepirkšanās laikā, koku māja, kurā bērni piesargājas un spēlē iekšā, "lego" griesti ar slēptu tirdzniecības centra nosaukumu, lai iedvesmotu bērnu iztēli. Vienkāršs balts fons ar sarkanu, dzeltenu un zilu krāsu, ļaujiet bērniem to zīmēt un krāsot uz sienām, grīdām un tualetes!