Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Komerciālais Interjers

Nest

Komerciālais Interjers Stāvu dala divi unikāli profesionāļi - advokāti un arhitekti, kas prasa daudzveidīgus hierarhiskus pasūtījumus. Elementu izvēle un detalizēšana bija centieni saglabāt kopējo izskatu pamatotu, zemisku un atdzīvināt vietējo mākslinieciskumu un celtniecības materiālus. Videi draudzīgu materiālu sajaukšana un izmantošana, atveru izmērs - to visu ir pamudinājusi atgādināt vietējo klimatu, lai radītu patīkamu vidi, kas atkārtoti rosinātu zaudēto praksi, vienlaikus veidojot ilgtspējīgu praksi.

Galda Piederumi

Ingrede Set

Galda Piederumi Ingrede galda piederumu komplekts ir paredzēts ikdienas pilnveidošanas nepieciešamības paušanai. Dakšas, karotes un naža komplekts, izmantojot magnētus. Galda piederumi stāv vertikāli un rada harmoniju galdam. Matemātiskās formas ļauj veidot vienu šķidruma formu, kas sastāv no trim dažādiem gabaliem. Šī pieeja rada jaunas iespējas, kuras var izmantot daudziem dažādiem izstrādājumiem, piemēram, galda traukiem un citiem piederumu dizainiem.

Mūzikas Ieteikumu Pakalpojums

Musiac

Mūzikas Ieteikumu Pakalpojums Musiac ir muzikāls ieteikumu dzinējs, izmantojiet aktīvu līdzdalību, lai atrastu precīzas iespējas tā lietotājiem. Tā mērķis ir ierosināt alternatīvas saskarnes, lai izaicinātu algoritma autokrātiju. Informācijas filtrēšana ir kļuvusi par neizbēgamu meklēšanas metodi. Tomēr tas rada atbalss kameras efektus un ierobežo lietotājus viņu komforta zonā, stingri ievērojot viņu vēlmes. Lietotāji kļūst pasīvi un pārtrauc apšaubīt mašīnas piedāvātās iespējas. Pavadot laiku, lai pārskatītu iespējas, var pieaugt milzīgas bioizmaksas, bet tieši centieni rada jēgpilnu pieredzi.

Dzīvojamo Ēku Prototips

No Footprint House

Dzīvojamo Ēku Prototips NFH ir izstrādāts sērijveida ražošanai, pamatojoties uz lielāku saliekamo dzīvojamo māju tipoloģiju komplektu. Pirmais prototips tika uzbūvēts holandiešu ģimenei Kostarikas dienvidrietumos. Viņi izvēlējās divu guļamistabu konfigurāciju ar tērauda konstrukciju un priedes koka apdari, kas tika nosūtīta uz mērķa vietu ar vienu kravas automašīnu. Ēka ir projektēta ap centrālo pakalpojumu kodolu, lai optimizētu loģistikas efektivitāti montāžā, uzturēšanā un lietošanā. Projekta mērķis ir pilnīga ilgtspējība, ņemot vērā tā ekonomiskos, vides, sociālos un telpiskos rādītājus.

Viesnīca

LiHao

Viesnīca Atgriešanās dabā, pilsētas kultūras stacijā. Izveidojiet izsmalcinātu dzīvesveidu. Ekskluzīvi baudiet klusu un klusu. Viesnīca atrodas rosīgajā Baodingas augsto tehnoloģiju attīstības zonas zonā. Dizaineris no jauna definē pilsētas kūrorta viesnīcu, izmantojot holistisku domāšanu, atkārtoti apvienojot apkārtējo vidi, arhitektūru, ainavu un interjeru, lai izveidotu izsmalcinātu, dabisku un ērtu viesnīcas telpu. Ļaujiet biznesa ceļotājiem justies pārtikušiem klusumā, nozogot pusi dienas atpūtas.

Tirdzniecības Biroji

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

Tirdzniecības Biroji Tā kā ūdens virsma ir spogulis, ēkas augstuma attēls tiek kompensēts; ar skulptūru un stādīšanu kā elementiem ūdens interese veidojas dekorēšanas ceļā; ar peldošu stādīšanu un mainīgām strūklakām un mākslinieciskām gaismām veidojas interese: ; Ar ūdeni kā dvēseli mākslas un funkcijas apvienojums tiek izsecināts caur telpas pagrieziena punktu; plašais peldbaseins, saulē, ūdens rīboņi, dzidrs un caurspīdīgs, spīdošs, cauri spožajam ūdenim skaidri redzot katras flīzes attieksmi, šķiet, ka tas vispār attīra arī cilvēka prātu.