Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Attīstās Mēbeles

dotdotdot.frame

Attīstās Mēbeles Mājas kļūst mazākas, tāpēc tām ir vajadzīgas daudzpusīgas, vieglas mēbeles. Dotdotdot.Frame ir pirmā mobilā, pielāgojamā mēbeļu sistēma tirgū. Efektīvu un kompaktu rāmi var piestiprināt pie sienas vai noliekt pret to, lai to ērti novietotu ap mājām. Un tā pielāgojamība nāk no 96 caurumiem un paplašinātā piederumu klāsta, lai tos iestiprinātu. Izmantojiet vienu vai pievienojieties vairākām sistēmām kopā pēc vajadzības - tur ir pieejama bezgalīga kombinācija.

Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma

Spider Bin

Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma Zirnekļu tvertne ir universāls un ekonomisks risinājums pārstrādājamo materiālu šķirošanai. Uznirstošo atkritumu tvertņu grupa ir izveidota mājām, birojam vai ārpus telpām. Vienai precei ir divas pamatdaļas: rāmis un soma. To ir viegli pārvietot no vienas vietas uz otru, ērti transportēt un uzglabāt, jo, kad to nelieto, tas var būt plakans. Pircēji tiešsaistē pasūta zirnekļu tvertni, kur viņi var izvēlēties izmēru, zirnekļu tvertņu skaitu un somas veidu atbilstoši savām vajadzībām.

Kanēļa Rullītis Ar Medu

Heaven Drop

Kanēļa Rullītis Ar Medu Heaven Drop ir kanēļa rullis, kas piepildīts ar tīru medu un ko lieto kopā ar tēju. Ideja bija apvienot divus ēdienus, kas tiek izmantoti atsevišķi, un izveidot pilnīgi jaunu produktu. Dizainerus iedvesmoja kanēļa ruļļa struktūra, viņi izmantoja tā rullīšu formu kā trauku medum un, lai iesaiņotu kanēļa rullīšus, viņi izmantoja bišu vasku, lai izolētu un iesaiņotu kanēļa rullīšus. Uz tās virsmas ir attēlotas ēģiptiešu figūras, un tas ir tāpēc, ka ēģiptieši ir pirmie cilvēki, kuri saprata kanēļa nozīmi un izmantoja medu kā dārgumu! Šis produkts varētu būt debesu simbols jūsu tējas tasītēs.

Ēdiens

Drink Beauty

Ēdiens Drink Beauty ir kā skaista dārgakmens, kuru varat dzert! Mēs izveidojām divu priekšmetu kombināciju, kas tika izmantoti atsevišķi ar tēju: klinšu konfektes un citrona šķēles. Šis dizains ir pilnībā ēdams. Pievienojot citrona šķēles akmeņu konfekšu struktūrai, tās garša kļūst neticami labāka, un tās pārtikas vērtība palielinās citrona vitamīnu dēļ. Dizaineri nūjas, pie kurām tika turēti akmeņu konfekšu kristāli, vienkārši nomainīja ar žāvēta citrona šķēli. Drink Beauty ir pilnīgs mūsdienu pasaules piemērs, kas apvieno skaistumu un efektivitāti.

Dzēriens

Firefly

Dzēriens Šis dizains ir jauns kokteilis ar Chia, galvenā ideja bija izveidot kokteili ar vairākām garšas fāzēm. Šim dizainam ir arī dažādas krāsas, kuras varēja redzēt melnā apgaismojumā, kas padara to piemērotu ballītēm un klubiem. Chia var absorbēt un rezervēt jebkuru garšu un krāsu, tāpēc, gatavojot kokteili ar Firefly, soli pa solim var piedzīvot dažādas garšas. Šī produkta uzturvērtība ir augstāka, salīdzinot ar citiem kokteiļiem, un tas ir tāpēc, ka Chia ir augsta uzturvērtība un zemas kalorijas. . Šis dizains ir jauna nodaļa dzērienu un kokteiļu vēsturē.

Ledus Pelējums

Icy Galaxy

Ledus Pelējums Daba vienmēr ir bijusi viens no vissvarīgākajiem dizaineru iedvesmas avotiem. Ideja ienāca dizaineru prātā, izpētot Piena ceļa galaktikas telpu un tēlu. Vissvarīgākais šī dizaina aspekts bija radīt unikālu formu. Daudzi tirgū esošie dizainparaugi ir vērsti uz skaidrāka ledus izgatavošanu, bet šajā prezentētajā dizainā dizaineri apzināti pievērsās formām, kuras veido minerāli, kamēr ūdens pārvēršas ledus, lai būtu skaidrāks, ka dizaineri pārveidoja dabisku defektu. uz skaistu efektu. Šis dizains rada spirālveida sfērisku formu.