Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mopēds

Cerberus

Mopēds Nākotnes transportlīdzekļiem ir vēlami būtiski uzlabojumi dzinēju konstrukcijā. Tomēr joprojām pastāv divas problēmas: efektīva sadegšana un lietotājam draudzīgums. Tas ietver apsvērumus par vibrāciju, transportlīdzekļa vadāmību, degvielas pieejamību, virzuļa vidējo ātrumu, izturību, dzinēja eļļošanu, kloķvārpstas griezes momentu un sistēmas vienkāršību un uzticamību. Šis atklājums apraksta novatorisku 4 taktu dzinēju, kas vienlaikus nodrošina uzticamību, efektivitāti un zemas emisijas vienā dizainā.

Koka Rotaļlieta

Cubecor

Koka Rotaļlieta Cubecor ir vienkārša, taču sarežģīta rotaļlieta, kas izaicina bērnu domāšanas un radošās spējas un iepazīstina viņus ar krāsām un vienkāršiem, papildinošiem un funkcionāliem piederumiem. Piestiprinot vienu pie otra mazus kubiņus, komplekts būs pilnīgs. Daļās tiek izmantoti dažādi viegli savienojumi, tostarp magnēti, Velcro un tapas. Savienojumu atrašana un savienošana savā starpā pabeidz kubu. Nostiprina arī viņu trīsdimensiju izpratni, pārliecinot bērnu pabeigt vienkāršu un pazīstamu sējumu.

Abažūrs

Bellda

Abažūrs Viegli uzstādāms, piekarināms abažūrs, kas vienkārši pieguļ jebkurai spuldzei, neizmantojot nekādus instrumentus vai elektriskās zināšanas. Izstrādājumu dizains ļauj lietotājam to vienkārši uzvilkt un noņemt no spuldzes bez īpašas piepūles, lai izveidotu vizuāli patīkamu apgaismojuma avotu budžeta vai pagaidu miteklī. Tā kā šī produkta funkcionalitāte ir iestrādāta savā formā, ražošanas izmaksas ir līdzīgas parasta plastmasas puķupoda cenai. Iespēja personalizēt pēc lietotāja gaumes, krāsojot vai pievienojot kādus dekoratīvus elementus, rada unikālu raksturu.

Pasākumu Mārketinga Materiāls

Artificial Intelligence In Design

Pasākumu Mārketinga Materiāls Grafiskais dizains sniedz vizuālu priekšstatu par to, kā mākslīgais intelekts tuvākajā nākotnē var kļūt par dizaineru sabiedroto. Tas sniedz ieskatu par to, kā AI var palīdzēt personalizēt patērētāja pieredzi un kā radošums atrodas mākslas, zinātnes, inženierzinātņu un dizaina krustpunktā. Mākslīgā intelekta grafiskā dizaina konference ir 3 dienu pasākums Sanfrancisko, Kalifornijā novembrī. Katru dienu notiek dizaina darbnīca, dažādu runātāju sarunas.

Vizuālā Komunikācija

Finding Your Focus

Vizuālā Komunikācija Dizainera mērķis ir parādīt vizuālu koncepciju, kas demonstrē konceptuālu un tipogrāfisku sistēmu. Tādējādi kompozīcija sastāv no specifiska vārdu krājuma, precīziem mērījumiem un centrālajām specifikācijām, kuras dizainers ir rūpīgi ņēmis vērā. Turklāt dizainera mērķis ir izveidot skaidru tipogrāfisku hierarhiju, lai noteiktu un pārvietotu kārtību, kādā auditorija saņem informāciju no dizaina.

Jahta

Atlantico

Jahta 77 metrus garā Atlantico ir izpriecu jahta ar plašām āra zonām un plašām iekštelpām, kas ļauj viesiem baudīt skatu uz jūru un būt ar to kontaktā. Dizaina mērķis bija izveidot modernu jahtu ar mūžīgu eleganci. Īpaša uzmanība tika pievērsta proporcijām, lai profils būtu zems. Jahtai ir seši klāji ar ērtībām un pakalpojumiem, piemēram, helikopteru nolaišanās vieta, garāžas ar motorlaivu un ūdens motociklu. Sešās suite kajītēs ir divpadsmit viesi, savukārt īpašniekam ir klājs ar āra atpūtas telpu un džakuzi. Ir āra baseins un 7 metrus garš iekšējais baseins. Jahtai ir hibrīda dzinējspēks.